Home » Naše služby

Naše služby

Naši zákazníci jsou převážně z oblasti průmyslu, a to od malých firem až po velké akciové společnosti. Ve zdravotnických zařízeních jsou našimi zákazníky menší nemocnice, ale i nemocnice fakultní. Mimo realizace a servisní činnost v oblasti silové – energetiky provádíme realizace detekcí kouře a plynu s komplexním vyhodnocením dle požadavků na daný provoz (rozvodny VN/NN, kabelové prostory, kotelny...).

Preferujeme kvalitní a ověřené dodavatele technologických prvků a součástí včetně dlouhodobé profesionální spolupráce na bázi osobních jednání. Základem úspěšného působení na trhu je precizní přístup k servisní činnosti a realizaci bez ohledu na rozsah zakázky.

 

Energetické řídící systémy, vizualizace, podružná měření energií, provozní statistiky
Komplexní energetické řešení odběrného místa, včetně předcházení kolizí na interních distribučních sítích. Termovizní měření rozšiřuje možnost detailního rozboru nejen energetických zařízení ( VN zařízení bez nutnosti odstavení provozu, NN rozvoden a kompenzačních rozvaděčů, ale i technologických celků jako jsou kontroly ložisek motorů atd.).

Kompenzace jalového proudu
Servis stávajících kompenzačních jednotek včetně návrhu,dodávky a montáže nových rozváděčů.

Třífázové analýzy výkonu a kvality sítě – testování a analýzy
Naše společnost nabízí monitoring jednofázových a třífázových vyvážených a nevyvážených sítí. Dále zajišťuje kompletní vyhodnocení včetně elektronického zpracování naměřených dat. Analýzy jsou prováděny měřící soupravou C.A 8335. Dále vlastníme i model předešlý tedy C.A. 8334.

Termovizní měření - Nedestruktivní defektoskopie
Provádíme veškerá termovizní měření pomocí kamer značky FLUKE Ti 32 a FLUKE Ti 35 včetně SW vyhodnocení . Na základě výsledků vám navrhneme řešení.

Montáž, instalace a servis detekce kouře, úniku plynu. Vyhledávání kabelů a kabelových tras.
Provádíme dodávky a instalace detektorů úniků hořlavých plynů dle normy ČSN EN 50073, kouře.

Kamerové a zabezpečovací systémy
Naše společnost na základě udělené koncese pro ochranu osob a majetku provádí instalace zabezpečovacích systémů, kamerových systémů a systémů EPS.O nás

Zabýváme se problematikou silové elektroenergetiky a automatizace technologických procesů v průmyslu i zdravotnických zařízeních.

Více o nás a ve fotogalerii.

Kontaktuje nás

Napište nám

RSS kanál


česky english deutsh